Tekmovalni vikend 23.-24. marec

Pred nami so zanimiv dvoboji starejših selekcij NK Vrhnika. Na delu bodo vse selekcije od U14 naprej.

Prav vse tekme se bodo odvijale v soboto. Razen članske ekipe, ki igra doma, pa bodo vse ostale selekcije gostovale drugje po Sloveniji.

Selekcija U14 bo v soboto ob 10:00 gostovala na dolenjskem pri tamkajšnji ekipi NK Trebnje. Tja se prav tako odpravlja selekcija U17 Zlati, ki bodo tekmo odigrali ob 12. uri.

Ekipi U15 in U17 Črni na isti dan odhajat v Kranj k ekipi AH Vrtač Triglav Kranj. Začela bo selekcija U15 ob 10. uri, ter nadaljevala selekcija U17 Črni ob 12. uri.

Mladinci bodo tokrat točke iskali v Dekanih. Tekma proti tretjeuvrščenem NK Jadran Dekani se začne v soboto ob 16:00.

Člani so edina ekipa, ki bo ta vikend nastopala v športnem parku Vrhnika. V soboto ob 14:00 se začne tekma proti ND Adria.

Vljudno vabljeni!