Znana je trenerska piramida za sezono 2019/20

Člane NK Dren Vrhnika z veseljem obveščamo, da je sestava trenerske piramide za prihodnjo sezono zaključena. Veseli nas dejstvo, da tudi v prihodnje z nami ostajajo skoraj vsi trenerji, ki so v nogometni šoli delovali že preteklo sezono. Pridružila ste se nam dva nova trenerja. To sta trener mladinske selekcije, Goran Kovačević, ki bo tudi vodja nogometne šole do selekcije U13 in trener vratarjev, Gregor Šmajd.

Poleg glavnih trenerjev bodo tokrat od začetka sezone z nami tudi pomočniki Vesna Saje, Žiga Juras in Matevž Gabrovšek. Vsem skupaj želimo dobrodošlico v našem klubu in jim želimo uspešno delo.

Informacije o trenerjih za posamezno selekcijo najdete na naši spletni strani na povezavi Nogometna šola.

Za dosedanje delo izrekamo zahvalo trenerju Janu Zaletelu, ki si bo v prihodnji sezoni vzel oddih od nogometa. Želimo mu veliko lepih trenutkov s svojo mlado družinico.