SPLETNA TRŽNICA

Spletna tržnica NK Vrhnika

Vedno več je staršev, ki nas sprašujete, komu lahko podarite ali prodate nogometno opremo, ki jo je vaš otrok prerasel. V ta namen smo za vas odprli “spletno tržnico”, kjer si lahko izmenjate vse informacije in hitro prodate, zamenjate ali podarite opremo drugemu igralcu našega kluba.

• Na spletni tržnici najdete že pripravljeno tabelo v katero SAMI vpisujete artikle, ki jih želite prodati ali podariti.
  • Poskrbite, da bodo vpisani podatki točni.
  • V tabelo lahko dodajate vrstice, ni pa dovoljeno dodajati slik – te si izmenjajte preko sms sporočil.
  • Ko opremo prodate oziroma podarite, poskrbite, da odstranite artikel iz tabele (če kdo potrebuje pomoč pri vnosu podatkov ali izbrisu podatkov iz tabele se lahko obrne na sekretarko Mojco za pomoč).
  • Pri vnosu podatkov bodite pozorni, da ne vnašate podatkov čez obstoječe oglase.
  • Pri izbrisu bodite pozorni, da brišete samo svoje oglase.

Dostop do SPLETNE TRŽNICE imate vsi starši in igralci našega kluba.

Komentarji, ki ne sodijo v tabelo, bodo izbrisani.

Sponzorji

VBH Gradnje Avto Aktiv GORDEJA ZAVAROVALNICA SAVA LPP ŠPAN BOTER RcG Pleško cars Macron Geoportal Dvig