Člani – Ponovno kaznovani za neučinkovitost

Članska ekipa je v soboto gostovala pri NK Kolpa v Podzemlju. Tekmo smo začeli dobro, si takoj ustvarili nekaj lepih priložnosti, a nismo uspeli zadeti. Zadetek smo dosegli v 23. minuti po dosojeni najstrožji kazni. Spet je sledilo kar nekaj priložnosti in situacij, kjer bi morali iztržiti več. Drugi gol smo dosegli po močnem strelu izven kazenskega prostora tik pred koncem polčasa.

Drugi polčas je bil malenkost manj intenziven, vseeno pa smo imeli nekaj priložnosti iz katerih nismo dosegli zadetka. Ponovila se nam je že videna zgodba in staro nogometno pravilo – “če ne daš, dobiš”. Nasprotnik je dosegel dva zadetka, čeprav na splošno ni imel veliko priložnosti. Po prejetem drugem zadetku smo pritisnili, a na silo ni šlo. Tekmo je prekinila tudi hujša poškodba domačega igralca, ki mu na tem mestu želimo hitro okrevanje. Rezultat je ostal neodločen, občutek pa slab, saj smo iz rok ponovno izpustili lepo vodstvo.

trenerja Jan in Gašper