Člani – Prijateljska tekma s Slovanom

Članska ekipa je v sredo igrala prijateljsko tekmo na Kodeljevem proti Slovanu. Nekaj igralcev ima težave s poškodbami, zato je veselilo dejstvo, da se nam je na tekmi ponovno pridružilo nekaj “izhodnih” mladincev.

Nasprotnika dokaj dobro poznamo, saj smo v kratkem jesenskem delu z njim igrali kar dvakrat – pokal in liga. Kot na zadnjih tekmah je nasprotnik nekoliko prevladoval v posesti, več priložnosti pa smo si priigrali mi. Povedel je sicer nasprotnik, a smo do konca polčasa uspeli izenačiti.

V drugem polčasu smo si priigrali še več priložnosti, vendar smo bili zelo neučinkoviti. Realizirali smo samo dve priložnosti od mnogih, nasprotniku pa smo pustili, da doseže en gol. Končni rezultat je bil tako 3:2 za našo ekipo.

Fantje se počasi navajajo na sistem dela z novim trenerjem in vedno bolj razumejo njegove zahteve v igri. Seveda je prostora za napredek še ogromno. Čakajo nas štirje treningi, prihodnji petek pa že nova tekma. V goste na Vrhniko prihaja Interblock.