Člani – Prijateljska tekma z Idrijo

Članska ekipa je v četrtek, 13. maja, odigrala svojo prvo tekmo pod vodstvom novega trenerja Jana Kraglja. Tekma je bila odigrana na Dobrovi, pogoji za tekmo pa so bili idealni. Na nasprotni strani so stali trije igralci, ki so bili v pretekli sezoni del naše ekipe. Tekma je bila fer, tempo pa je bil soliden.

Razmerje moči je bilo dokaj izenačena. Nasprotnik je sicer nekoliko prevladoval v posesti žoge, po priložnostih in polpriložnostih pa je bilo približno izenačeno. Kljub nekaj nevarnim poskusom na obeh straneh sta mreži mirovali od začetka do konca tekme. Končni rezultat je bil torej 0:0.

Naše fante je treba pohvaliti, saj so se dokaj dobro držali navodil s treningov in usmeritev med samo tekmo. Seveda bo potrebno še veliko dela, da se bolje spoznamo in da nam nekatere zahteve “pridejo v kri”. V novem tednu sledijo trije treningi in prijateljska tekma konec tedna.

Trenerja Jan in Gašper