Člani – Prva zmaga

Članska ekipa je v nedeljo, 5. septembra 2021, še drugič zapored gostovala, tokrat v Kamniku. Da je nasprotnik neugoden se spomnimo še iz MNZ lige.

V tekmo smo stopili dobro in bili boljši nasprotnik. Po nekaj zapravljenih polpriložnostih smo v 20. minuti le zadeli. Pred polčasom smo želeli doseči še drugi gol, vendar nasprotnik tega ni dovolil.

Kljub drugačnem dogovoru v garderobi smo v drugi polčas vstopili zaspano in brez želje. Po nekaj minutah je nasprotnik to po več zaporednih strelih znotraj kazenskega prostora tudi kaznoval in izenačil. Še vedno se nismo povsem sestavili, na srečo pa smo uspeli po lepi individualni akciji spet povesti z 2:1. Uspeli smo si priigrati še nekaj priložnosti, vendar smo bili premalo natančni in konkretni. Zadnjih nekaj minut je nasprotnik pritisnil, vendar smo tokrat ostali zbrani do konca.

Dobili smo zaslužene tri točke, sedaj pa nas čaka prva domača tekma. V soboto ob 15:00 igramo proti ekipi Laby’s Mengo 28.