Člani – Tekma proti Litiji

V soboto 19. oktobra je članska ekipa odigrala svojo 7. ligaško tekmo sezone. Na domačem stadionu je bil nasprotnik Litija.

Bili smo boljši nasprotnik v polju, poizkušali igrati od noge do noge, vendar nam je trdo igrišče onemogočalo boljši razvoj naše igre. Ustvarili smo si dve, tri stoodstotne priložnosti, a tokrat žal nismo zadeli. V obrambi smo bili dobri in nasprotniku nismo pustili, da bi resneje ogrozil naša vrata. Tekma se je tako končala z rezultatom 0:0.

Z rezultatom nismo zadovoljni, zavedamo pa se, da je v naši igri še veliko rezerv, napak in da nam dela težave realizacija. Ko bomo to popravili, verjamemo, da tudi rezultat ne bo izostal.

Zahvaljujeva se vsem navijačem, ki ste nas prišli podpirat in vas hkrati vabiva to soboto na tekmo v Črnuče.

Trenerja Jasmin in Gašper