Člani – Zmaga kot vabilo na derbi

Članska ekipa je v 3. krogu spomladanskega dela gostovala v Novem mestu, kjer domače tekme igra ekipa Trebnjega. Tekmo smo odprli dobro, imeli pobudo, a smo bili v napadalni tretjini igrišča premalo natančni in konkretni. Do polčasa so mreže tako mirovale.

V drugem polčasu smo tempo še nekoliko dvignili, kar se nam je obrestovalo. Po slabih desetih minutah igre smo zadeli prvič, čez dobrih deset minut pa še drugič. Tekmo smo nato dobro kontrolirali in kljub prisotnosti nekaj vroče krvi med igralci, mirno pripeljali do konca.

Na prvih treh tekmah je naša ekipa trikrat zmagala. To je vsekakor najboljši možen obet pred sobotnim derbijem dveh prvouvrščenih ekip lige. Zelo pomembno tekmo proti Rudarju iz Trbovelj bomo igrali v soboto ob 16:30 na Vrhniki.

Vabimo vse navijače in podpornike kluba in naše ekipe, da nas pridejo podpret!