Elektronske položnice

Se vam je že zgodilo, da je vaš otrok izgubil klubsko položnico ali pa ste jo našli zmečkano v torbi po nekaj mesecih?

V klubu smo z mesecem oktobrom vzpostavili nov program/sistem za elektronsko izdajanje položnic, knjiženje plačil in pregled nad vsemi plačili. Vsak član je dobil svojo številko – sklic, ki ga bo imel skozi celo sezono in tudi v prihodnje. Sistem je zelo uporaben in sodoben, je pa zahteval kar nekaj časa in energije. Osnova novega sistema pa so elektronske položnice.

Kar nekaj vas položnice že prejema po elektronski pošti. V klubu pa si želimo, da bi položnice lahko poslali na e-mail vsem našim članom in se tako izognili nepotrebnemu tiskanju, morebitnemu poznemu prejemu položnice ali pa izgubi položnice.

Lepo vas prosimo, da nam pošljete svoje e-mail naslove, na katere bi radi prejemali položnice in s tem olajšate delo tako nam kot tudi sebi, obenem pa s tem nekoliko poskrbite za okolje. Svoje e-mail naslove lahko pošljete na klubski e-mail naslov: info@nkdren-vrhnika.si.

Hvala za vaše sodelovanje!