Fizioterapija v klubu

Poškodba je za vsakega igralca, starša in trenerja neprijetna izkušnja. Praviloma  so igralci in starši  glede sanacije poškodbe prepuščeni sami sebi, različnim informacijam in dezinformacijam. Porajajo se vprašanja kaj sploh je z igralcem, kam naj se obrne, kaj mora delati, kdaj bo lahko spet začel trenirati….

Zaradi tega smo se odločili,  da se pri poškodovanih igralcih vključimo v proces diagnostike in zdravljenja poškodb. V ta namen bo na voljo fizioterapevt, čigar naloga bo diagnostika poškodb, preko katere bo nogometaše ter predvsem starše smiselno usmerjal tudi na tem področju.

Gleda na diagnozo poškodbe bo svetoval o vrsti in načinu, ter predvidenem času zdravljenja.

Fizioterapijo bo izvajal Miha Pernar, ki svojo prakso že več let izvaja v Ljubljani. Miha je bivši nogometaš, nekaj časa je deloval tudi kot fizioterapevt v reprezentanci U21.

Fizioterapija je za igralce našega kluba brezplačna.

Prvič bo na voljo v ponedeljek 08.10. od 17:00 naprej.

Za točen termin se morate prijaviti pri svojem trenerju, prednost bodo imele starejše selekcije od U13 naprej.

Nove termine bomo določili glede na ponedeljkov odziv.

Matevž Kustec