Igralne urice ob petkih

Za letošnjo sezono smo se odločili, da bomo za otroke, ki radi igrajo nogomet, a še ne trenirajo v našem klubu, organizirali brezplačne “igralne urice”.

Igralne urice bodo potekale na travnatem igrišču v Športnem parku na Vrhniki ob petkih in sicer zaenkrat od 17:00 do 18:00. Če bo urice obiskovalo veliko število otrok, se bomo kasneje razdelili na dva različna termina.

Igralne urice ob petkih so namenjene vsem otrokom od 1. do 5. razreda, ki radi igrajo nogomet in še ne trenirajo v našem klubu. Vabljeni tako fantje in deklice, ki obiskujejo naše interesne dejavnosti v osnovnih šolah in vsi ostali, ki radi igrate nogomet.

Za igralne urice posebne opreme ne potrebujejo, dovolj so superge, kratke hlače in majica ter bidon. Če ima otrok doma nogometne kopačke, naj jih seveda prinese, saj bo v njih lažje igral.

Prvič bomo igrali nogomet v petek, 14. septembra od 17:00 do 18:00. Dobimo se 15 minut prej pri bivšem bazenu na Vrhniki, kjer se bodo otroci lahko vedno preoblekli.

Za dodatne informacije smo dosegljivi na 040 524 141 (Gašper).