Individualni treningi

V mesecu oktobru smo v klubu začeli z individualnimi treningi. Treningi so namenjeni igralcem iz selekcij U13, U14 in U15. Trenutno je v tem programu 13 igralcev. Razdeljeni so v dve skupini. Treningi so po koncu šole, igralci pa jih obiskujejo 1-2 krat na teden. Trening traja 60 minut, predvsem pa se dela oz. popravlja tehnika pri igralcih in odpravljajo tehnične pomanjkljivosti igralcev. Trener, ki skrbi za te treninge je Jakob Kristan, ki bo sodeloval tudi s trenerji, ki vodijo ekipe oz. trenirajo igralce.

V klub pa bomo, v kolikor bo zanimanje staršev za individualne treninge, te omogočili tudi pri selekciji U11 in U12. V skupini bo max. število igralcev 4. Več informacij pa starši dobijo pri trenerju ekipe U11 in U12.