Obvestilo o spremembah na trenerskem mestu

V klubu je prišlo do sprememb na trenerskemu mestu, ki zadevajo igralce selekcij U17 Črni in U19.

V četrtek 28.11.2019 smo s trenerjem Urošem Bučanom sklenili sporazum o prenehanju njegovega dela v našem klubu. Urošu se zahvaljujemo za njegovo delo v naši sredini in mu želimo veliko uspeha v nadaljevanju trenerske poti.

V nadaljevanju nekaj pomembnih informacij glede bodočega dela:

• Selekcijo U17 Črni je z današnjim dnem prevzel  trener Iztok Gruden.
  • Selekcijo U19 bo v mesecu decembru vodil trener Goran Kovačević.
  • Treningi selekcij U17 Črni in U17 Zlati bodo v mesecu decembru od 02.12. naprej potekali skupaj, v istem terminu.
  • Treningi selekcije U19 bodo v mesecu decembru od 02.12. naprej potekali ločeno, v svojem terminu.
  • Spremenjen urnik bo objavljen na spletni strani najkasneje v nedeljo 01.12.2019, do 20:00.
  • Prijateljska tekma selekcije U17 Črni z Olimpijo se odigra po planu. Zbor igralcev je v ponedeljek 2.12. ob 15:20 na Olimpiji. Tekme naj se udeležijo igralci, ki jih je trener Uroš Bučan povabil na sredinem treningu.

Sestanek s starši bo organiziran v drugem delu naslednjega tedna. Obvestilo o točnem dnevu in uri bo sporočeno naknadno..

Andrej Šega

Predsednik NK Dren Vrhnika