Podpisana pogodba z generalnim sponzorjem ATET d.o.o.

Z veseljem sporočamo, da smo tudi za sezono 2020-2021 podpisali pogodbo z generalnim sponzorjem podjetjem Atet d.o.o.

Direktor podjetja Matevž Kustec je ob tej priložnosti za našo spletno stran povedal:

»Atet že vrsto let podpira razvoj nogometa in športa v regiji in bo tudi v prihodnje, kot del skupine Petrol, še bolj zavezan k družbeni odgovornosti.

Petrol d.d. je kot pokrovitelj športa vzgled ostalim slovenskim podjetjem. Atet kot del skupine uresničuje skupno zavezo in zato ob tej priložnosti pozivam vsa uspešna podjetja in posameznike, naj namenjajo več sredstev v klube, društva in sredine, ki skrbijo za razvoj, predvsem mlajših športnikov, umetnikov in znanstvenikov…..

Vsa ta vlaganja se bodo na dolgi rok vrnila v družbo in posledično tudi v podjetja.«