Poletna nogometna šola 2018

Nogometni klub Dren Vrhnika v zadnjem tednu počitnic organizira »Poletno nogometno šolo 2018«, ki vključuje varstvo, predpripravo na novo sezono in druženje.

• termin: 27. 8. – 31. 8. 2018
  • lokacija: Drenov Grič

Na nogometno šolo so vabljeni tudi otroci (letnik 2012 in starejši), ki še ne trenirajo v našem klubu, pa bi se vseeno želeli spoznati z nogometnimi osnovami in preživeti zanimiv teden v naši družbi.

Od ponedeljka, 27. 8. 2018, do petka, 31. 8. 2018, bo vsak dan, od 6:30 do 15:00 ure, potekalo varstvo za Vašega otroka. Če Vam začrtana časovnica varstva ne ustreza, se bomo dogovorili individualno in našli rešitev.

Vsak dan bodo otroci imeli dva treninga, zajtrk, kosilo ter dnevne animacije s strokovno usposobljenim kadrom. Točen urnik aktivnosti, ki ga bomo prilagodili glede na vremenske pogoje, bomo objavili nekaj dni pred samim začetkom na naši spletni strani in Facebooku.

Cena tabora, za 5 dni, znaša 60€ in se jo poravna v ponedeljek, ob prihodu.

Predprijave so možne do petka, 24. 8. 2018, na elektronski naslov gasper.kos@nkdren-vrhnika.si, ali preko telefona 031 785 899. Predprijave so iz organizacijskih razlogov OBVEZNE. Uredite jo tako, da nam pošljete izpolnjeno vpisnico.

Za več informacij sem Vam na voljo.

Gašper Kos

Ekipa NK Dren Vrhnika