Priprave Čatež – Obvestilo o odhodu mlajših selekcij

Priprave NK Dren Vrhnika »Čatež 2023« – dodatne informacije

Informacije in napotki v zvezi s pripravami za selekcije U9, U10, U11, U12 in U13:

Zbor udeležencev bo v nedeljo, 12. 3. 2023, ob 11:30 na parkirišču pred OŠ IVANA CANKARJA na Vrhniki, Lošca 1. Odhod bo ob 12:00.

Ne pozabite na osebno izkaznico ali potni list, ter zdravstveno kartico. Osebni dokument naj igralci ob prihodu izročijo trenerju.

Prosimo obvestite trenerja ali klubskega sekretarja o morebitnih zdravstvenih težavah igralca, alergijah ali jemanju zdravil.

Trenerji imajo v klubu opravičila za odsotnost od pouka, ki ga lahko kot prilogo vašemu opravičilu oddate šoli.

Želimo, da ves čas priprav (treningi in tekme) otroci nosijo klubsko opremo, zato prosim pripravite vso klubsko opremo, ki jo imate na razpolago.

Igralci naj na zbor pridejo v klubski opremi za trening, kopačke naj imajo spakirane posebej ali pa na vrhu potovalke.

Odhod iz Čateža bo v sredo 15. 3. 2023 ob 13:30, previden prihod na Vrhniko je ob 14:50 na isto lokacijo kot odhod (parkirišče pred OŠ Ivana Cankarja na Vrhniki, Lošca 1).

SEZNAM ZA POMOČ PRI PAKIRANJU:

• pižama
  • natikači/kroksi
  • velika kopalna brisača
  • pribor za osebno higieno (zobna krtačka, pasta, milo, šampon, itd.)
  • spodnje perilo
  • kopalke (če imate, lahko tudi kapa in očala) za bazen
  • nekaj parov nogavic, vsaj 4 pare »štucn«
  • ščitniki, kopačke, tekaški športni copati, obutev za prosti čas
  • kratke hlače za trening
  • kratke majice za trening
  • majica z dolgimi rokavi ali »podmajica« (lahko tudi »podhlače«)
  • pulover/jopa, dolge hlače
  • zgornji del trenirke
  • spodnji del trenirke
  • anorak, vetrovka
  • kapa
  • vrečka za umazano perilo

Vso opremo podpišite oziroma označite!  Vsak naj ima s seboj označen bidon ali plastenko.

Kot vedno, so vam trenerji na voljo za morebitna vprašanja in informacije.