Priprave “Čatež 2019” za selekcije U9-U13

Nekaj zadnjih informacij in napotkov v zvezi s pripravami.

Šole, ki jih obiskujejo naši igralci, so o odsotnosti otrok obveščene, vendar morate za opravičilo poskrbeti starši sami.

Zbor udeležencev bo v nedeljo, 17.3., ob 8:30 na parkirišču pred športnim parkom na Vrhniki. Odhod bo ob 9:00.

Ne pozabite na osebno izkaznico ali potni list, ter zdravstveno kartico. Osebni dokument naj otroci ob prihodu izročijo trenerju.

Otroci naj na zbor pridejo v klubski opremi za trening, kopačke naj imajo spakirane posebej ali pa na vrhu potovalke.

Želimo, da ves čas priprav (treningi in tekme) otroci nosijo klubsko opremo, zato jim starši prosim pripravite vso klubsko opremo, ki jo imate na razpolago.

Na pripravah bomo trenirali dvakrat dnevno, z izjemo zadnjega dneva. Vse selekcije imajo predvidene tudi pripravljalne tekme.

Predviden povratek avtobusa bo v sredo, 20.3., ob 13:00 na isto lokacijo kot odhod.

Prosimo obvestite trenerja o morebitnih zdravstvenih težavah otroka, alergijah ali jemanju zdravil. Enako velja za obvestilo o neplavalcih.

Trening majice in hlače (tudi kakšne kratke) brez številk – vse je nujno potrebno podpisati oz. označiti! Vsak naj ima s seboj označen bidon ali plastenko.

Seznam za pomoč pri pakiranju:

• pižama
  • natikači/kroksi
  • velika kopalna brisača
  • pribor za osebno higieno (zobna krtačka, pasta, milo, šampon, itd.)
  • spodnje perilo
  • kopalke (če imate, lahko tudi kapa in očala) za bazen
  • nekaj parov nogavic, vsaj 4 pare »štucn«
  • ščitniki, kopačke, tekaški športni copati, obutev  za prosti čas
  • kratke hlače za trening
  • kratke majice za trening
  • majica z dolgimi rokavi ali »podmajica« (lahko tudi »podhlače«)
  • pulover/jopa, dolge hlače
  • zgornji del trenirke
  • spodnji del trenirke
  • anorak, vetrovka, lahko palerina ali dežnik
  • kapa
  • vrečka za umazano perilo
  • osebni dokument in zdravstvena kartica!

Denarja otroci s seboj ne potrebujejo.

Prosimo, da otrok ne oborožujete s preveliko količino sladkarij.

Kot vedno, so vam trenerji na voljo za morebitna vprašanja in informacije.