Priprave NK Dren Vrhnika “Čatež 2019”

V letošnji sezoni smo se odločili za spremembo lokacije klubskih priprav, ki se bodo odvijale v Čatežu. Za selekcije U15, U17 in U19 bodo te potekale v času od nedelje, 3.3.2019 do srede 6.3.2019. Za selekcije U9, U10, U11, U12 in U13 pa v času (od nedelje, 10.3.2019 do srede 13.3. 2019.) od nedelje, 17.3.2019 do srede 20.3. 2019.

Pri menjavi lokacije smo uspeli v primerjavi s preteklim letom zagotoviti nižjo ceno, pri čemer pa smo prepričani, da bomo zagotovili vsaj tako dobre pogoje za izvedbo priprav kot do sedaj.

Predstavitev lokacije priprav Čatež 2019:

Tukaj je na voljo video ogled igrišč na katerih se bodo izvajale naše tokratne priprave.

Ohranili bomo prakso minulih let, zato se bomo na priprave odpravili zjutraj in že prvi dan izpeljali dnevni program v celoti.

Cena priprav v Čatežu znaša 175 EUR ter vključuje:

• namestitev s polnim penzionom (zajtrk, kosilo, večerja) v hotelu ČATEŽ***
  • uporabo hotelskega bazena in fitnesa
  • avtobusni prevoz
  • uporabo nogometnih terenov
  • organizacijo prijateljskih tekem
  • v času bivanja enkraten vstop v Zimsko Termalno Riviero
  • strokovni kader.

Popusta za drugega, tretjega otroka v družini ni, cena je za vse enaka.

Kraj odhoda in prihoda je parkirišče pred Športnim parkom na Vrhniki. Podrobnejše informacije bodo na voljo pred odhodom.

Tako kot vedno do sedaj, bomo tudi letos organizirali tekme z vrstniki iz domačih in tujih klubov.

Šole bodo obveščene o udeležbi otrok na pripravah, vendar morate starši odsotnost otrok opravičiti sami.

Vsa dodatna obvestila bodo pravočasno objavljena na spletni strani.

Za prijavo natisnite in izpolnite prijavnico in jo oddajte trenerju svoje selekcije.

Prijave sprejemamo do 15. 12. 2018.

Plačilo je možno v dveh enakih obrokih po 87,50 EUR, prvi po prijavi, najkasneje do 31.12.2018 in drugi najkasneje do 31.1.2019. V primeru plačila v enem znesku, je potrebno celoten znesek plačati do 31.1.2019.

Obveznost za plačilo vam bo posredovana na elektronski naslov. Prijavnico najdete tudi na spletni strani med obrazci.

Nogometne priprave so pomemben del sezone in v klubu želimo, da se jih udeleži kar največje število otrok.

Program dela želimo izpolniti v celoti, zato je nujna zadostna prisotnost vsake selekcije oz. starostne skupine.

V primeru premajhnega števila prijavljenih otrok v posamezni selekciji bomo poskušali selekcije zapolniti z drugimi otroci enake starostne skupine, če pa to ne bo mogoče, bomo priprave za to selekcijo odpovedali.

Za vsa pojasnila se obrnite na svoje trenerje ali pa pošljite mail na info@nkdren-vrhnika.si