Priprave NK Dren Vrhnika “Umag 2018”

Glede na izkušnje v lanskem letu, smo se tudi za leto 2018 odločili, da se bodo priprave odvijale v Umagu v času od nedelje, 11. 03. 2018 do srede 14. 03. 2018. Če smo želeli ohraniti enako ceno, smo morali priprave prestaviti s konca na začetek tedna, kljub temu, da to pomeni en dan več odsotnosti v šoli.

Predstavitev destinacije priprav v Umagu: hotel in igrišča.

Tokrat se na priprave odpravljajo vse selekcije od U9 do U19 hkrati. Ohranili bomo prakso minulih let, zato se bomo na priprave odpravili zjutraj in že prvi dan izpeljali dnevni program v celoti.

Cena priprav v Umagu znaša 190 EUR ter vključuje :

• namestitev s polnim penzionom (zajtrk, kosilo, večerja)
  • avtobusni prevoz
  • uporabo nogometnih terenov, vsa imajo tudi možnost razsvetljave
  • organizacijo prijateljskih tekem
  • strokovni kader.

Popusta za drugega, tretjega otroka v družini ni, cena je za vse enaka.

Planiran odhod je v nedeljo, 11. 03. 2018 ob 09:00 uri, planiran prihod pa v sredo, 14. 03. 2018 ob 16:00 uri.

Kraj odhoda in prihoda je parkirišče pred ŠP na Vrhniki.

Tako kot vedno do sedaj, bomo tudi letos organizirali tekme z vrstniki iz domačih in tujih klubov.

Vsa dodatna obvestila bodo pravočasno objavljena na spletni strani.

Opravičila za odsotnost v šoli bodo pripravljena najkasneje 14 dni pred odhodom.

Za prijavo natisnite in izpolnite prijavnico in jo oddajte trenerju svoje selekcije.

Prijave sprejemamo do 31. 12. 2017.

Plačilo je možno v dveh enakih obrokih po 95 Eur, prvi ob prijavi, torej do 31. 12. 2017 in drugi najkasneje do 31. 01. 2018. V primeru plačila v enem znesku, je potrebno celoten znesek plačati do 31. 01. 2018

Za nakazilo v položnico vpišite podatke, kot je prikazano tukaj. V prostor za sklic vpišite isto številko, kot jo uporabljate pri plačilu vadnine.

Prijavnico in vzorec položnice najdete tudi na naši spletni strani.

Nogometne priprave so pomemben del sezone in v klubu želimo, da se jih udeleži kar največje število otrok.

Program dela želimo izpolniti v celoti, zato je nujna zadostna prisotnost vsake selekcije oz. starostne skupine.

V primeru premajhnega števila prijavljenih otrok v posamezni selekciji bomo poskušali selekcije zapolniti z drugimi otroci enake starostne skupine, če pa to ne bo mogoče, bomo priprave za to selekcijo odpovedali.

Za vsa pojasnila se obrnite na svoje trenerje ali pa pošljite mail na info@nkdren-vrhnika.si

Vrhnika, 15. 11. 2018