Priprave “Umag 2018” – zadnje informacije

Nekaj zadnjih informacij in napotkov v zvezi s pripravami.

Šole so o odsotnosti otrok obveščene, vendar morate za opravičilo poskrbeti starši sami.

Zbor udeležencev bo v nedeljo, 11.03. ob 9:00 na parkirišču pred športnim parkom na Vrhniki.

Ne pozabite na osebno izkaznico ali potni list, ter veljavno zdravstveno zavarovanje za tujino.

Osebni dokument naj otroci ob prihodu izročijo trenerju, hkrati pa naj imajo pripravljeno tudi zdravstveno kartico.

Otroci naj na zbor pridejo v klubski opremi za trening, kopačke naj imajo spakirane posebej ali pa na vrhu potovalke.

Želimo, da ves čas priprav (treningi in tekme) otroci nosijo klubsko opremo, zato jim starši prosim pripravite vso klubsko opremo, ki jo imate na razpolago.

Na pripravah bomo trenirali dvakrat dnevno, z izjemo zadnjega dneva. Vse selekcije imajo predvidene tudi pripravljalne tekme.

Predviden povratek avtobusa bo v sredo, 14.03. ob 16:00 na isto lokacijo kot odhod.

Prosimo obvestite trenerja o morebitnih zdravstvenih težavah otroka, alergijah ali jemanju zdravil.

Enako velja za obvestilo o neplavalcih.

Pred seznamom za pakiranje še nekaj nasvetov.

Trening majice in hlače (tudi kakšne kratke) brez številk – vse je potrebno nujno podpisat oz. označit!

Vsak naj ima s seboj označen bidon ali plastenko.

Zdravstveno zavarovanje mora biti urejeno za v tujino oz. za Evropsko unijo. Vsak otrok naj ima s seboj veljavno zdravstveno kartico in veljaven osebni dokument. Naj otrok ve, v katerem stranskem žepu torbe je to spravljeno.

Seznam za pomoč pri pakiranju:

• pižama
  • natikači/kroksi
  • velika kopalna brisača
  • pribor za osebno higieno (zobna krtačka, pasta, milo, šampon, itd.)
  • spodnje perilo
  • kopalke (če imate, lahko tudi kapa in očala) za bazen
  • nekaj parov nogavic, vsaj 4 pare »štucn«
  • ščitniki, kopačke, tekaški športni copati, obutev za prosti čas
  • kratke hlače za trening
  • kratke majice za trening
  • majica z dolgimi rokavi ali »podmajica« (lahko tudi »podhlače«)
  • pulover/jopa, dolge hlače
  • zgornji del trenirke
  • spodnji del trenirke
  • anorak, vetrovka, lahko palerina ali dežnik
  • kapa
  • vrečka za umazano perilo
  • zdravstvena kartica, evropska kartica zdravstvenega zavarovanja, osebni dokument – OBVEZNO !

Denarja otroci s seboj ne potrebujejo.

Prosimo, da otroke ne oborožujete s preveliko količino sladkarij.

Kot vedno, so vam na voljo trenerji za morebitna vprašanja in informacije.