Sklep o višini vadnin za sezoni 2018/19 in 2019/20

Nekatere naše selekcije že pridno trenirajo, odigrali pa smo tudi že prvo prijateljsko tekmo v kateri so naši kadeti visoko premagali ekipo Sava Kranj, ki nastopa v 2. SNL. Tudi vse ostale selekcije pričnejo s treningi v naslednjih dveh tednih in čas je, da vas člane in starše obvestimo o višini vadnine za  sezono 2018/19. Višina vadnine za sezono 2018/19 je bila soglasno določena s potrditvijo sklepa o vadnini za sezoni 2018/19 in 2019/20.

Nivo organiziranosti nogometa na Vrhniki je na višji ravni kot je bilo to v preteklosti, pa vendar bomo za prihajajočo sezono dodali kar nekaj dodatnih vsebin za naše otroke. Tako bo klub:

• s 1.7.2018 zaposlil profesionalnega sekretarja Gašperja Stržinarja,
  • z novo sezono za vse gostujoče tekme za vsakega otroka zagotovil sendvič in 0,5l vode,
  • v sezoni 2018/19 brez dodatnih stroškov za starše za vsako selekcijo zagotovil igranje zimske lige,
  • v sezoni 2018/19 brez dodatnih stroškov za starše za vsako selekcijo zagotovil udeležbo na enem turnirju po izbiri trenerja in stroke,
  • v sezoni 2018/19 za selekcijo U15 organiziral in pokril stroške avtobusnega prevoza na šest gostujočih tekem.

V prihajajoči sezoni bomo preuredili vseh pet garderob v Športnem parku na Vrhniki in dokončali igrišče z umetno travo dimenzij 45m x 90m. Veliko dodatnih stroškov bo prinesel najem igrišča in garderob na Drenovem Griču. Na spisku želja pa so tudi izvedba avtomatskega namakalnega sistema, menjava travne ruše v vratarskem prostoru in izravnava glavnega travnatega igrišča.

Sprejeti sklep določa višino vadnin za sezoni 2018/19 in 2019/20.

UO NK Dren Vrhnika