Sprememba na trenerskem mestu

Z novim letom je v klubu prišlo do prve spremembe pri trenerjih. Trener Zoran Tesko je na začetku leta podal pisno izjavo o prenehanju treniranja ekipe U13 Zlati. Ob tej priložnosti se mu zahvaljujemo za trud, ki ga je vložil v treninge in vodenje ekipe.

Ekipo U13 Zlati bo v drugem delu sezone vodil Danijel Slokan. Dani je v klubu že dve leti, v lanski sezoni je pomagal pri ekipi U12 in menjal trenerje, kadar je bilo potrebno. V letošnji sezoni pa pomaga pri ekipi U9 in tudi samostojno vodi polovico tekem ekipe U9. Dani bo ekipo prevzel v torek ob 19:00, v klubu pa verjamemo, da bo s svojim odnosom do nogometa, dela in otrok veliko pripomogel k razvoju igralcev.

V ekipi bo ostal tudi atletski trener Uroš Grmovšek, ki bo enkrat tedensko samostojno vodil trening, seveda bo poudarek na teh treningih na koordinaciji igralcev.