U17 – Zmaga nad vodilno ekipo Tabor 69

Ekipa U17 je gostovala pri vodilni in do 8. kroga nepremagani ekipi Tabor 69. Pogoji za igro so bili idealni. Pravi derbi! Že v slačilnici se je čutila odločenost in želja, da presenetimo nasprotnika.

V prvem polčasu je bila tekma izenačena in umirjena. Igrali smo odlično. V slačilnico smo odšli z 0:0 – neodločeno.

Drugi polčas smo pričeli silovito in po odlični kombinaciji zadeli prečko. Tekmo smo igrali v visokem tempu, dokler nismo v 54. minuti prisilili nasprotnika, da si je iz prekinitve zabil avtogol.

Trener Tabora 69 je naredil nekaj menjav in nasprotna ekipa je postala nevarnejša. Imeli so dve zreli priložnosti za zadetek, vendar smo na srečo ohranili našo mrežo nedotaknjeno. Z zrelo in taktično zelo dobro igro smo zadržali priigrano prednost do konca teme.

Pohvala vsem igralcem. S takim pristopom, borbenostjo in odgovornostjo v igri lahko premagamo vsako ekipo v naši skupini.

Upam, da se bomo še večkrat veselili zmagam z tako atraktivno igro.