U10 – Zaključni turnir Baza

V Bazi smo letošnje leto odigrali zimsko ligo, v kateri smo z dvema ekipama osvojili 1. in 4. mesto. Kot zaključek smo odigrali turnir, v katerem so se v zaključni del tekmovanja uvrstile ekipe NK Ilirija, NK Dolomiti, NK Dren Vrhnika Črni in NK Dren Vrhnika Zlati.

Na žalost smo se srečali že v polfinalu, zato je morala ena od ekip priznati premoč. A s tem tekmovanje še ni bilo zaključeno. Ne glede na poraz, je morala ekipa Zlatih odigrati popolno tekmo za 3. mesto proti NK Ilirija. Povedli smo z 2:0, a nam je v zadnjih dveh minutah koncentracija popustila in smo na hitro prejeli 2 zadetka. Kljub čustveni stiski in navijanju nasprotne ekipe smo se zbrali in tekmo v zadnji minuti odločili na 4:2.

Tekma za prvo mesto je bila manj zanimiva, saj smo hitro dosegli 3 zadetke in 3:0 držali do konca tekme. Otroci so zopet dokazali, da delo prinese rezultate. Veselimo se spomladanskega dela.

Copyright © NK Vrhnika 2023 Izvedba: Erpium.com Erpium