U11 Črni – Nova zmaga v ligi U12

Odigrali smo 3. krog lige mlajši dečki U12 na domačem igrišču in premagali ekipo ONŠ Virtus.

V tekmo so gosti stopili neskoncentrirani – na to je vplival zastoj na cestah, zamuda, hitro ogrevanje, manjkanje igralcev… Moja ekipa se je ustrezno pripravila na tekmo z daljšim ogrevanjem in izkoristila nasprotnikovo nezbranost. Hitro smo povedli in dobili zagon. Drugi polčas je bil bolj izenačen, a smo vseeno nasprotnika nadigrali in polčas dobili z 2:0.

Nad igro sem bil presenečen, saj so igrali kot profesorji. Ne vem od kod jim ta želja, zagnanost, a menim, da smo skupaj s starši v vseh teh 5 letih sodelovanja naredili nekaj izjemnega. Drug drugega spodbujajo, hodijo na treninge (v mesecu septembru ima celotna selekcija 90% udeležbo), nekateri igrajo dve tekmi na vikend, itd. Vse to pripelje do takšnega rezultata. Zahvala seveda staršem, da jim to omogočate!