U12 Črni – Lokalni derbi

V sredo, 22.5., smo se na razmočenem igrišču na Drenovem Griču pomerili proti vrstnikom iz NK Dragomer Dolomitov.

Fantje so na zelo težkem igrišču pokazali v prvem polčasu dobro igro. Žal tudi v času največjega pritiska nismo uspeli zadeti. Na nasprotni strani je ekipi iz Dolomitov to uspelo. V drugem polčasu smo dobro odprli tekmo, si ponovno priigrali nekaj priložnosti, a so gostje zadeli na nasprotni strani. Po zadetku nam je padla koncentracija in zbranost in nismo več dosledno izvajali dogovorjenih stvari. Prihajalo je do zamujanj, kar je pripeljalo do še dveh zadetkov.

Ponosen sem na fante, ki so pokazali ogromno borbe in želje v prvem polčasu, čeprav nam v tem trenutku na tekmah »nogometni bogovi« niso naklonjeni. V tem trenutku potrebujemo nekaj spodbudnih besed doma ter dobro delo s treninga prenesti na tekmo.

V sredo, 29.5., nas na naslednji ligaški tekmi čaka ekipa Svobode ob 18:30 na Drenu.