U13 Črni – Močna in čvrsta tekma, prvi remi sezone

V nedeljo smo se odpravili na oddaljeno gostovanje v Kočevje. Pričakovali smo težko in čvrsto tekmo in dobili ravno to.

V prvem polčasu so v uvodnem delu domačini želeli pokazati, da je to njihov teren. Stopili so visoko in takoj začeli z obleganjem naših vrat. Zelo hitro smo napravili napako na sredini igrišča, kjer smo nasprotniku pustili preveč prostora, ta pa nas je kaznoval z zelo lepim zadetkom z razdalje.

Prejeti zadetek nas je malo streznil, nato smo šele počasi začeli z našo igro. Na sredini prvega polčasa smo po hitrem napadu uspeli izenačiti na 1:1. V drugem delu smo nato videli še veliko borbe, močnih dvobojev in priložnosti, tako na eni kot drugi strani, a se rezultat iz prvega polčasa ni spremenil. Tako smo prvič v sezoni domov odnesli točko.

Osebno mislim, da je bil rezultat pošten, vseeno sta bili blizu zmagi tako ena kot druga ekipa. Hvala staršem za navijanje in podporo z roba igrišča.