U13 Zlati – Z zmago v spomladanski del tekmovanja

V nedeljo smo na domačem igrišču odigrali prvo prvenstveno tekmo v spomladanskem delu. Nasprotnik Ivančna gorica.

Tekmo smo začeli odločno, z udarcen s sredine igrišča proti nasprotniku in visoko napadli. Tekmecu nismo pustili veliko prostora za igro, kar se nam je obrestovalu že nekaj minut po začetku, ko smo povedli. Tako smo dosegli cilj, katerega smo si zadali pred pričetkom tekme. V prvem polčasu smo prevladovali in imeli več časa žogo v posesti ter iskali rešitve za dosego še kakšnega zadetka. Bilo je kar nekaj lepih priložnosti, ki pa jih nismo znali izkoristiti. Fantje so delovali timsko in borbeno. V drugi polčas smo se vrnili z večjim elanom in novimi cilji. Nadaljeval se je v slogu prvega. Imeli smo kar nekaj dobrih priložnosti za zadetek, ki pa je prišel šele ob koncu. Proti koncu tekme se je že pokazala nervoza in utrujenost, kar so gostje izkoristili z nekaj lepimi akcijami in z zadetkom v okvir vrat. Na srečo do zadetka ni prišlo. Tekma se je končala z rezultatom 2:0 v našo korist. Bravo fantje!

V nadaljevanju bo potrebno veliko dela vložiti v bolj čvrsto, kombinatorno in agresivno igro.

Hvala navijačem, staršem na tribuni, ki so nas skozi celotno tekmo spodbujali.