U15 Črni – Boljša igra na zadnjih dveh tekmah, posledično 2 zmagi

Rudar Trbovlje

Ponovno smo odigrali dobro tekmo na domačem terenu. Po porazu v Jevnici, smo se zbrali in šli v tekmo s 100%. Nasprotnik ni bil pretirano razpoložen, nam pa je šla igra dobro ‘od nog’. V prvem polčasu smo zadeli dvakrat v drugem pa še štirikrat in osvojili tri točke s končnim rezultatom 6:0

Trebnje Tian

Pred gostovanjem v Trebnjem, smo vedeli, da so nasprotniki dobro tehnično podkovani, vendar fizično malenkost slabši od nas. Od prve minute smo vajeti vzeli v svoje roke in nadzirali potek igre skozi celotno srečanje, ki smo ga na koncu dobili s rezultatom 0:3.
Še vedno je na tekmi potrebnih veliko priložnosti, da dosežemo prvi zadetek, zato bo potrebno to popraviti.

V prihodnjih tednih prihajata dve težki tekmi, ki bosta odločali o tem kako visoko na lestvici bomo prezimili. Vse je v naših rokah in sami odločamo o svoji usodi.
Copyright © NK Vrhnika 2023 Izvedba: Erpium.com Erpium