U15 Črni – Teden dni pred prvenstvom zmaga v generalki

Sobota, 19. 8., dopoldan. Lepo domače igrišče, odlično vreme za tekmo, razpoložena domača ekipa, lepo število navijačev ter dobra ekipa iz Domžal so bili razlogi za dobro tekmo. Že na začetku je domača ekipa delovala odlično. A po nekaj priložnostih in slabih zaključkih so prvi udarili gostje in povedli. V nadaljevanju pa so domači že v prvem polčasu dosegli 4 zadetke in na odmor odšli z zasluženo visoko razliko. Trener je med odmorom opravil kar nekaj menjav. V igro so vstopili mlajši igralci, nosilci pa so ostali na klopi. Gostje so to izkoristili, bili so boljši nasprotnik, dosegli so dva zadetka in zapravili enajstmetrovko, ki jo je obranil naš vratar. Za konec zaslužena zmaga naše ekipe z rezultatom 4 : 3. Prva ekipa je uigrana, samozavestna, mlajši igralci pa dobivajo in lepo izkoriščajo svoje minute, se učijo.