U15 Črni – Zanič individualno – dobro ekipno

V nedeljo 3.9. je ekipa U15 črni odigrala drugo prvenstveno tekmo v tej sezoni. V naslovu je povedano veliko, prvi del je prvi polčas, drugi del naslova pa je drugi polčas. V prvem polčasu je ekipa igrala oz. so igrali posamezniki in ekipe ni bilo. Takšen je bil tudi rezulata polčasa, gostje so ga dobili z rezultatom  0:1. Besede trenerja med polčasom pa so pri igralcih zalegle, kajti  v drugem polčasu je bila na igrišču druga ekipa. Dosegli smo 6 zadetkov ob tem pa zadeli še dve vratnici. Gostje so tudi v drugem polčasu dosegli en zadetek, tako da je bila na koncu naša zmaga, glede na polčas, kar visoka. Ekipa je v drugem polčasu igrala ekipno, zadetki so bili doseženi po lepih podajah, najlepši gol pa je dosegel Myint.

Iz prvega polčasa se  je potrebno naučiti, da je v vsako tekmo od začetka potrebno kreniti odločno brez podcenjevanja, z ekipnim duhom. Tokrat je bil en polčas dovolj za zanesljivo zmago, a prišle bodo tekme, ko se nam to lahko maščuje.