U15 – Kot prvenstvena tekma

Danes smo odigrali novo prijateljsko tekmo. Naspotnik pa ekipa Kopra, ki je v samem vrhu državne lige zahoda. Verjetno sem koga presenetil s prvo postavo, a začelo je kar 6 igralcev vhodnega letnika.

Domači so bili nekoliko bolj nevarni, zadeli vratnico, a polčas smo dobili mi. Po odlični akciji je zadel Oskar. Takoj zatem pa je sodnik odpiskal konec prvega polčasa.

V drugem polčasu pa veliko bolj agresivna igra domačih. Dve veliki individualni napaki, pa sta bili dovolj za vodstvo domačih. Tudi mi pa smo imeli ponovno nekaj lepih potez in akcij. Bilo je kar nekaj prvenstvenih dvobojev in prekrškov. Tik pred koncem pa so domači zadeli za končnih 3:1.

Po tekmi smo bili deležni veliko pohval od domačinov za prikazano igro.

Za boljše rezultat pa je manjkala večja disciplina oz. izpolnjevanje trenerjevih navodil.

Počitnic je konec in ponovno pričakujem veliko udeležbo in zagnanost na treningih.

Že v vikendu nas čakata dve novi tekmi z Olimpijo. ZL v Radomljah z U14 in prijateljska tekma v nedeljo dopoldan z U15, ki je vodilna ekipa prve lige zahod. Potem pa nas čakajo še priprave.