U15 – V Kopru preslabo

Ekipa U15 je v soboto odigrala novo srečanje. Po dveh dneh odmora po pripravah je bila na sporedu prijateljska tekma v Kopru. Prvič smo se tam predstavili v zelo dobri luči ob tem, da niti mi niti domačini takrat nismo bili v polni postavi.

Tokrat je bilo drugače. Domači teden dni pred prvenstvom zelo motivirani, da napadejo prvo mesto v ligi. Igrali so hitro, kombinatorno, agresivno in ekipno. Mi pa vse drugo kot prej našteto. Stali smo preširoko, predaleč igralec od igralca, pokrivali smo nasprotnika na razdalji dva metra, podajali premalo močne žoge, predvsem pa nenatančno. Hitrih koprčanov nismo mogli zaustavljati v igri ena na ena. V prvem polčasu si nismo ustvarili niti ene priložnosti, domači pa so zadeli dvakrat. Po menjavah smo postali nekoliko bolj agresivni in nekoliko več kombinirali v fazi napada. Tako smo zadeli in imeli še enkrat igro ena na ena z vratarjem. Domači so v drugem polčasu zadeli še trikrat, tako da je bil končni rezultat 5:1 popolnoma pravičen.