U15 – Za nami že nekaj aktivnosti

Obe ekipi U15 sta v letu 2018 že začeli s treningi. Za ekipo zlatih je že nekaj treningov na umetni travi na Drenu. Žal ima ekipa nekaj težav s številčnostjo in prisotnostjo. Redno trenira 5-7 igralcev, ostali pa imajo kar nekaj izostankov. Odgovorni v strokovnem delu so v tem tednu pričeli z iskanjem novih variant. Ena od novic je, da bo nekoliko spremenjen urnik za U15 zlate, saj bodo 2x tedensko skupni urniki z ekipo U15 črni in sicer ob sredah na Dobrovi in ob petkih ostaja že skupni termin na Drenu. Nekaj igralcev se je odločilo za priprave in bodo priključeni k ekipi U15 črni. Kakšno prijavo pa v klubu še čakamo.

Ekipa U15 črni pa je pričela leto s turnirjem v Cerkljah. Trener Jakob, ki v klubu skrbi za individualno delo, je na turnir odpeljal igralce, ki trenirajo individualno. Osvojili so drugo mesto, na turnirju pa prejeli samo en zadetek, žal prav v velikem finalu. Že naslednji dan pa je ekipa pričela uradno s pripravami na novo sezono. Ekipo čaka veliko nalog in ciljev. Udeležba pa je odlična, delovna vnema na treningih pa prav tako. Ta vikend zimske lige v Radomljah za našo ekipo ni. Razlog pa je seminar za potrjevanje licenc trenerjev v Portorožu, katerega se bom udeležil.

Uroš Bučan