U15 Zlati – Tekma v Kamniku

Pred sobotno tekmo z domačo ekipo iz Kamnika, ki se je končala z 2:0 v korist domačinov, smo ekipa U15 Zlati imeli kar nekaj oteževalnih dejavnikov. Zaradi rumenih kartonov in poškodb smo pogrešali tri igralce, zato so nam na pomoč priskočili fantje iz selekcije U13, ki so prikazali zelo borbeno igro. Že v uvodnih minutah smo doživeli pravi mali šok, saj je sodnik domači ekipi dosodil enajstmetrovko, kar so domačini izkoristili. V nadaljevanju smo se bolje postavili na igrišču in z všečno igro prikazali močan odpor. Polčas se je končal z rezultatom 1:0. Tudi v drugem polčasu je bila slika na igrišču podobna, domačini so povišali rezultat z našim avtogolom. Celotni ekipi gredo čestitke za požrtvovalno igro, obenem smo pokazali, da za nikogar nismo lahek nasprotnik. Še naprej si bomo prizadevali, da bomo bolj igrali z glavo kot z nogami.