U17 Črni – Krst v drugi ligi – dva različna polčasa

Uvodna tekma v drugi ligi proti NK Krka nam je pokazala, da je druga liga drugačna, hitrejše, bolj čvrsta, napake se hitreje kaznujejo.

V prvem polčasu smo bili v šoku, blokada v glavah in niti teči nismo mogli. Domači so že v prvi minuti trikrat zadeli vratnico, sredi polčasa so zadeli in imeli še  kakšno priložnost. Naša ekipa je uspela zagroziti samo iz enega protinapada.

V drugem polčasu pa popolnoma druga slika. Glave so preživele krst in noge so se osvobodila. Igrali smo kot znamo, ustvarili kar nekaj priložnosti, vendar pa je posredoval domači vratar ali pa je žoga za las zgrešila cilj. Sredi polčasa ob največji naši premoči, pa velika napaka v ožji obrambi in zadetek domačih za vodstvo 2:0. To nas je malo ustavilo, a proti koncu smo zopet pritisnili. Žal tudi tokrat nismo zadeli.

Zmaga domačih je zaslužena, saj so dvakrat zadeli, mi pa ne.

Videlo se je, da lahko igramo tudi proti ekipam, ki bodo v vrhu. Drugi polčas je bil dober in tako je potrebno nadaljevati.

Že v nedeljo bo nova tekma, do takrat pa trening, trening…..