U17 Črni – Prijateljska tekma v Kopru

V Kopru smo se pred premorom udarili z mešano ekipo kadetov in starejših dečkov U15, ki so prvi v 1. slovenski ligi U15 Zahod na prvem mestu.

V prvem polčasu smo lepo in kombinatorno igro nagradili z dvema zadetkoma v mreži gostiteljev. V drugem polčasu smo imeli kup lepih priložnosti, ampak smo zmogli zadeti samo še enkrat, tako da je končni rezultat znašal 0:3 v korist naših fantov.

V prvem polčasu je bilo opaziti organizirano igro s hitrimi podajami, veliko teka, malo dotiki žoge in veliko vtekanj. V drugem delu smo ponovno igrali preveč individualno, zaradi česar žoga in posledično igra ni tekla tako kot bi morala. Glede na število priložnosti bi morali izkoristiti še kakšno več, kar bo potrebno v prihodnjih mesecih izboljšati.