U17 – Nova zmaga

V nedeljo je ekipa U17 igrala prvenstveno tekmo v Kamniku. Že takoj na začetku srečanja smo pokazali kdo je favorit. Začeli smo odlično in v petih minutah odločili zmagovalca. Nato smo srečanje zapeljali v pravo smer in zanesljivo zmagali s 4:1. Bili smo boljši, to je treba priznati, a vseeno se lahko veliko naučimo. Namesto da že v prvem polčasu dosežemo vsaj pol ducata zadetkov, damo samo dva in dobimo poškodbo Tilna. V drugem polčasu imamo kup priložnosti, a v zadnji minuti dopustimo gostom priložnost, 11m in rumeni karton.

Tekmo smo zasluženo zmagali, dobili so priložnost igralci, ki manj igrajo, a vseeno smo zmagali s premajhno razliko.

Že v četrtek bo preizkušnja mnogo težja, nasprotnik je na lestvici uvrščen pred nami.