U17 – V Sežani 18 stopinj

V Sežani nas je pričakala prava pomlad. Sončno in toplo vreme. Odlično glavno igrišče z lepimi tribunami.

Ponovno pa naš slab začetek, saj so domači že v peti minuti povedli iz kota. Ta gol nas je razjezil in od takrat dalje smo igrali hitreje. Sredi polčasa smo v petih minutah rezultat obrnili sebi v prid. Predvsem drugi zadetek je bil res lep. Z lepimi podajami skoraj vseh igralcev smo po lepem predložku zadeli. Zapravili smo še nekaj priložnosti, na drugi strani pa je enkrat odlično posredoval naš  vratar.

Tudi v drugem polčasu smo bili v Sežani boljši nasprotnik, a tokrat samo 25 minut. Po menjavah in utrujenosti so zadnjih 15 minut igrali samo domači. Zadeli so vratnico, enkrat je posredoval naš vratar, ter dosegli zadetek za končnih 2:2.

65 minut je bilo dobrih, za celotno srečanje pa nam zmanjka nekoliko moči.

Po poškodbi se vrača Mark, Tilen že trenira individualno. Vrnil se je tudi Julijan po polletni odsotnosti oz. zlomu gležnja. Še vedno ni Krisa in Matije.

Za celo dobro tekmo bodo morali igralci, ki niso 100% na treningih, to postati.