U17 Zlati – Prva zmaga

V soboto dopoldan smo odigrali drugo domačo tekmo v 2. mladinski ligi MNZ. Pomerili smo se z ekipo Interblocka.

V prvem delu je bila igra zelo izenačena, vendar se tako na eni kot drugi strani ni zvrstilo veliko priložnosti. V drugem polčasu smo videli vse tri zadetke in zmago naše ekipe z 2:1, ki je celoten drugi polčas odigrala z igralcem manj.

Veseli dejstvo, da smo prikazali soliden nivo nogometne igre in da nismo “izgubili glave”, ko je bil naš igralec izključen ter smo še naprej igrali našo igro. Ekipa je sestavljena iz fantov, ki so vhodni kadeti, ki se lepo razvijajo in stopnjujejo tekmovalno formo.

V prihajajočem tednu nadaljujemo z delom na treningih, konec tedna pa se odpravljamo na gostovanje v Moravče.