U17 Zlati – Tekma v Zagorju

Tokrat smo odigrali tekmo proti sovrstnikom iz Zagorja. Videli smo precej izenačeno predstavo obeh ekip.

Tekmo smo začeli nekoliko bolje kot domači. Zasluženo smo povedli po lepi akciji celotne ekipe, strelec za vodstvo pa kdo drug kot Kristjan Divkovič. Prvi polčas smo videli še kar nekaj lepih priložnosti na obeh straneh, ampak sta vratarja opravila svoje delo brez napak. Domači so uspeli izenačiti že v prvem polčasu. Tako se je polčas končal z 1:1.

Če smo bili v prvem polčasu mi boljši nasprotnik, pa lahko mirno zapišem, da so bili domači igralci nekoliko boljši v polju v drugem polčasu. To so znali kaznovati že takoj na začetku drugega polčasa, ko so po grobi napaki ožje obrambe povedlo z 2:1. Do konca tekme smo videli še veliko priložnosti na obeh straneh. Moramo priznati, da so imeli domači lepše priložnosti za povišanje vodstva, vendar se je tokrat naš vratar Aldin Halilovič vedno našel na pravem mestu in spravljal v obup domače igralce.

Pomembno sporočilo s te tekme je, da ne bom toleriral obnašanja določenih igralcev in posledično vnašanja nervoze v samo ekipo, oziroma tekmo.