U17 – Druga zmaga

V soboto smo odigrali prvo tekmo na domačem igrišču. Nasprotnik ekipa NK Komenda. Rezultat 6:1 in kar šteje je zmaga. Prvi polčas je bil še nekako zanimiv in dober. Gostje si niso priigrali priložnosti, mi pa smo dosegli 3 lepe zadetke. V nadaljevanju, ko bi morali uživati v igri in pokazati več, pa smo nerazumljivo popustili. Za slabo oceno drugega polčasa pa smo na koncu dosegli 3 zadetke, tako da smo vtis drugega polčasa nekoliko popravili.

Res je, da so bili v tem tednu treningi naporni in da so bile tokrat noge težke, kar se je poznalo v drugem polčasu.

Na lestvici ni sprememb, vodimo za točko pred NK Bartog Trebnje, ki so visoko zmagali v Trbovljah in nam s tem omogočili, da smo na skupni lestvici prav tako prevzeli vodstvo za točko.