U19 – Remi s člani Črnuč

Mladinska selekcija je odigrala svojo zadnjo pripravljalno tekmo. Na Interblocku je nasproti stala članska ekipa Črnuč, ki nastopa v 2. ligi MNZ. Tekma je bila precej izenačena. Prvi polčas smo povedli z 1:0. Črnuče so v drugem polčasu izenačile in tako se je tekma končala z 1:1. Videli smo še veliko priložnosti za spremembo rezultata na obeh straneh, toda rezultat je na videno realen.

Veseli dejstvo, da smo igrali kombinatorno. Obramba je dobro delovala, vezna linija je imela idejo, v napadu pa je mogoče malo zmanjkalo koncentracije oziroma sreče. Moram poudariti, da je nasproti stala precej starejša zasedba, ki je na trenutke znala unovčiti svoje izkušnje.

Že naslednji vikend pa nas čaka prva prvenstvena tekma in sicer v gosteh pri ekipi NK Bartog v Trebnjem.