U19 – Tekma slabe realizacije

Nova tekma in nova zmaga selekcije U19

Na sobotni tekmi, ki je bila tekma slabe realizacije, je nasproti stala ekipa Črnuč. Začeli smo dobro in naše priložnosti so se začele vrstiti kot po tekočem traku. Po kar nekaj zamujenih stoodstotnih priložnostih je za vodstvo poskrbel Nenad Ivančič s strelom z glavo, po podaji iz kota, v 17. minuti tekme. Potem pa je bilo naše značilne igre konec. Fantje so kar tekmovali kdo bo zgrešil lepšo priložnost. Tako se do polčasa rezultat ni spremenil.

Drugi polčas se je nadaljeval tako kot prvi. Žoga ni in ni hotela v gol. V 77. minuti pa končno 2:0, strelec pa spet z glavo po lepem predložku Ivančič. Zmago je v končnici potrdil še Kristjan Divkovič in v izdihljajih tekme še avto gol gostov. Gostje v celi tekmi niso prišli do strela na naš gol. Tako se je tekma končala 4:0 v našo korist. Nam ostane naloga popraviti realizacijo in priprava na naslednjo tekmo v soboto proti Trbovljam, ki se, tako kot mi, borijo za napredovanje v višji rang tekmovanja.