U19 – Zaslužena in pomembna zmaga

Naši mladinci so v soboto odigrali svojo drugo letošnjo tekmo pred domačo publiko. Pristop je tudi tokrat bil pravi, tako da so gledalci lahko uživali v predstavi naših fantov, čeprav je bila tekma na trenutke precej nervozna.

Treba je vseeno poudariti, da je bila naša ekipa dominantna skozi celo srečanje. Že v uvodnih minutah tekme smo povedli z golom Kristjana Divkoviča. Na dve proti nič je še pred iztekom prvega polčasa povišal Matija Lukežič. V zaključku tekme pa je za končnih 3:0 s svojim prvencem poskrbel še Nik Nagode.

Zaslužena zmaga je tako ostala doma. Glede na priložnosti, ki smo jih imeli, bi lahko bila izdatnejša, toda kot rečeno, je bila tekma na trenutke precej nervozna. Vse fante je treba pohvaliti za pristop in prikazano na igrišču. Samo tako naprej….