U19 – Zmaga v Ljubljani

Nova zmaga proti vrstnikom Hermesa Ljubljane. Zmaga, ki je dokončno potrdila igranje naših dveh najstarejših selekcij v kvalifikacijah za 2. ligo NZS zahod, saj smo pred zadnjim kolom v letošnji ligi 7 točk pred zasledovalci.

Tekma se je začela malo nervozno in že v tretji minuti so imeli domači priložnost za zadetek iz kota. Toda na vratih je Mark spet odlično posredoval in ostalo je pri rezultatu 0:0. Potem pa smo gledali enosmerni promet, toda žoga ni in ni hotela v domača vrata. Tako se je polčas končal 0:0.

Drugi polčas se je začel po naših željah. Hitro smo zadeli za 1:0, Strelec pa Žiga Rep. Zmago s 3:0 sta potrdila še Matej Lukežič in Marko Stamenkovič.

Tako smo si s to zmago priigrali kvalifikacije za 2. ligo NZS zahod. Vodstvo kluba nam je ta cilj zadalo na začetku sezone, s fanti smo garali za to in prvi cilj je dosežen.

Drugi cilj nas še čaka in s fanti se bomo potrudili za končni največji uspeh kluba….