U7 – Začetek zimske lige

Pri selekciji U7 letos sodelujemo v zimski ligi v športni dvorani Baza. V soboto smo odigrali prve tri tekme in sicer proti NK Ivančna Gorica, NK Bravo in NK Radomlje modri. Večina fantov si je prvič nadela drese našega kluba, kljub temu pa se niso niti malo ustrašili nove preizkušnje in so dali vse od sebe.

Pred začetkom tekme nas je najbolj presenetila velikost igrišča, ki je bilo bistveno večje kot smo ga navajeni in je pri igri 4 na 4 ponujalo res veliko prostora. Tudi nasprotne ekipe so se izkazale za zelo zahtevne nasprotnike, kar pa je za pričakovati od tako velikih klubov. Nič od tega pa ni vplivalo na našo borbenost in smo na vseh tekmah pokazali, da se ne znamo predati. Zabili smo tudi nekaj lepih golov, sem pa prepričan da bomo na prihodnjih tekmah ob rednem treniranju še večkrat zatresli nasprotnikovo mrežo.

Moram pa poleg naših igralcev pohvaliti tudi starše, ki so vse tekme zvesto spremljali s tribune in nas spodbujali.

Jošt Mravljak