V nedeljo z NK Bilje v Grosupljem – sprememba ure tekme

Vremenska napoved za ta teden je slaba. Naše nogometno igrišče je že danes razmočeno in mehko. V klubu smo se že prejšnji teden pogovarjali o možnosti prestavitev tekme na umetno travo, kjer bo prosta, če bo to potrebno. V ponedeljek smo ugotovili, da bi bila tekma na Vrhniki pod velikim vprašajem. Obrnili smo se na več klubov, ki imajo umetno travo.

Takoj so nam na pomoč priskočili v NK Brinje in nam oddali umetno travo za v nedeljo. V dogovoru z organizatorjem tekmovanja MNZ Ljubljana in tokratnim nasprotnikom NK Bilje se tako tekma prestavi v Grosuplje.

Obveščamo vse ljubitelje, navijače kluba, da bosta tekmi 2. SKL in SML zahod v nedeljo 17.11. ob 14:15 in 16:15 na igrišču NK Brinje v Grosupljem.

Vabljeni