Vse najboljše

Vse najboljše naša spletna stran!!

Naša spletna stran je v soboto 26.5. dopolnila eno leto. Pred enim letom je šla »v živo« nova spletna stran združenega kluba NK Dren Vrhnika. Združitev klubov in kasneje aktivno delo v združenem klubu je zahtevalo veliko truda širokega kroga ljudi. Ves čas so si sledile informacije z različnih področij delovanja našega kluba in spletna stran je bila tisto mesto, kjer so bile vse informacije sproti na voljo. Trudili smo se in se bomo še naprej, da bo spletna stran ostala aktualna, s svežimi informacijami in zanimivostmi.

Najbolj bran prispevek v zadnjem letu je bil članek o zimskih pripravah naših igralcev, že na drugem mestu pa je prispevek o 1. Cankarjevem turnirju, ki se je ta vikend odvijal v Športnem parku na Vrhniki.

Skupno je bilo v zadnjem letu dobrih 150.000 ogledov posameznih strani.